Objawy -

Badania

objawy.org.pl

Forum

Objawy,a bezczynność lekarzy! (krystyna)
Wyklucz zespół jelita drażliwego. Jeśli Twoja córka jest nerwowa, przejmuje się, jest narażona na stres, to będzie najprawdopodobniej właśnie ta choroba. Choroba jest przewlekła i nieuleczalna, ale nie prowadzi do śmierci czy wynieszczenia organizmu
(więcej...)

2
Objawy (Grażynka)
Czym się leczy taka nadwrażliwość jelitową. Czy to tylko dieta, czy można zastosować także farmakologię?
(więcej...)

1
Leczenie (Moniśka)
Bardzo dobrze działają różne herbatki ziołowe, np. z rumianku, czy z siemienia lnianego.
(więcej...)

1
Leczenie (izyda)
przy nadwrażliwości jelit nie wolno stosować przypraw, np. vegety, czy innych ostrych, nie należy także jeść sparzonych potraw tylko gotowane
(więcej...)

1
Duszności (krzychu)
Latem, kiedy było gorąco i duszno miałem problemy z zaczerpnięciem powietrza, tak jakbym mógł zapełnić płuca tylko do jakiejś części, to było okropne. Ale ponieważ kiedy zrobiło się chłodniej objawy ustąpiły nie zdążyłem pójść do lekarza i na razie jest ok. Ale cały czas się zastanawiam czy to nie jest oznaka jakiejś powoli rozwijającej się xxx badania powinienem sobie zrobić, żeby to sprawdzić?
(więcej...)

1
Co to jest TSH (Katrin)
Tsh jest to hormon tzn - zwiazek chemiczny - nalezacy do hormonów tyreotropowych wydzielany przez przedni płat przysadki mózgowej . Krótko mówiąc reguluje on inne hormon. Podwyższone TSH swiadczy o niedoczynnosci tarczycy a obnizone o nadczynnosci. Proponowała bym udac sie do endokrynologa
(więcej...)

2
(Werona)
Moje objawy były podobne. Mokre rece i dłonie, przyspieszony rytm serca,ciągły niepokój, uczucie duszności. Wybrałam sie do psychiatry i zaczełam xxx może być nerwica konsultacja z psychiatra napewno pomoże.
(więcej...)

2
(Mirek)
Cześć.Od kilku tygodni meczy mnie uporczywy ból w okolicy lędźwiowej czasem ciężko jest się wyprostować. Wsztscy mówią, że to na pewno korzonki ale ja nie wiem może ktoś z was miał podobny objaw i może mi pomóc. Pozdrawiam
(więcej...)

1
biegunka (Lizu)
Od pewnego czasu dręcza mnie dolegliwości związane z biegunka. załatwiam sie kilka razy dziennie i w dodatku prawie na czarno i wodnisto. Proszę o pomoc
(więcej...)

1
Czy te objawy mogą być oznaką alergii? (luiza)
tak mam psa czyli to alergia na sierść??
(więcej...)

6
Objawy po kleszczu (Luiza)
Zabrałam swoją siostrzenicę na wycieczkę do lasu, zbierałyśmy grzyby, dziewczynka była bardzo szczęśliwa. Po powrocie do domu siostrzenica powiedziała że ma jakąś czarną plamkę pod kolanem, okazał się to kleszcz. Bez namysłu go usunęłam, go ale mała zaczęła narzekać na ból głowy. Czy to mogą być pierwsze objawy choroby od kleszczowej?
(więcej...)

1
objawy udaru słonecznego (Karol)
Witam! Te wakacje spędziłem nad zagranicznym morzem. Codziennie po 8 godzin na plaży. Po powrocie do kraju bardzo czesto bolała mnie głowa. Pewnego dnia w pracy zemdlałem i wiem,ze miałem drgawki. Wezwano pogotowie. Miałem udar słoneczny. Teraz czekam na wyniki. Ale na przyszłość pytam jakie są pierwsze oznaki udaru?
(więcej...)

1

Dodaj nowy temat:

Tytuł:
Autor:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Które zwierze szczeka: pies czy kot?

Pozostałe tematy: